Czas i koszty dostawy
Zamówione Towary są udostępniane Klientowi przez Sprzedawcę w ramach Strony Internetowej Sklepu. Sprzedawca przesyła Klientowi za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres wskazany przez Klienta podczas Rejestracji lub składania zamówienia, wiadomość zawierającą przekierowanie do Strony Internetowej Sklepu, po wybraniu którego Klient ma możliwość pobrania Towaru na swoje urządzenie elektroniczne.Sprzedawca informuje, że do pobrania Towaru, wymagane jest łącze internetowe o minimalnej prędkości 2 Mb/s oraz odpowiednia ilość wolnego miejsca na urządzeniu z którego Klient korzysta.

Dostawa zakupionych materiałów odbywa się w ciągu kilku sekund od potwierdzenia przez system płatności.

Pliki PDF

Sprzedawca na adres poczty elektronicznej Klienta podany w formularzu rejestracyjnym, przesyła link , do strony Panelu Zamówienia, w którym Klient może pobrać zakupiony materiał PDF. W celu otwarcia pliku Klient powinien posiadać bezpłatne oprogramowanie kompatybilne z formatem PDF. Sprzedawca rekomenduje w tym celu program Adobe Acrobat Reader, które można pobrać bezpłatnie pod adresem http://www.adobe.com

PLIKI ZIP

Sprzedawca na adres poczty elektronicznej Klienta podany w formularzu rejestracyjnym, przesyła link , do strony Panelu Zamówienia, w którym Klient może pobrać zakupiony materiał ZIP. W celu otwarcia pliku Klient powinien posiadać bezpłatne oprogramowanie kompatybilne z formatem ZIP. 

Wszystkie pliki udostępniane są natychmiast po zaksięgowaniu wpłaty na nasze konto. Dostawa jest bezpłatna.


do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl